Kupalnocka – ogień i woda, czyli Walentynki po Słowiańsku - 28.06.2019

Wstęp wolny, 28 czerwca o godz. 22:00, ruiny Zamku Krzyżackiego

Centrum Kultury Zamek Krzyżacki zaprasza na pokaz spektaklu ogniowego Kupalnocka – ogień i woda – czyli Walentynki po Słowiańsku . Spektakl będzie zawierał elementy teatralne z domieszką ognia, magii i zabawy. Przeniesiemy się w nim do dawnych czasów, byśmy wspólnie mogli poczuć i zobaczyć jak młodzieńcy starali się o względy pięknych polskich niewiast. Tego typu umizgi nie były proste, wymagały wiele poświęcenia i hartu ducha, a mimo tego ich skutek nigdy nie był do przewidzenia. Zapraszamy serdecznie 28 czerwca o godz. 22:00 na ruiny Zamku Krzyżackiego byście razem z nami mogli wspólnie przenieść się do tego bajecznego świata. 

 

Hebi Group to warszawska marka, która od 2011 roku występuje na Polskiej scenie rozrywkowej, a od niedawna również za granicą.

Nasi performerzy wielokrotnie byli określani mianem najlepszych w swoim fachu oraz nagradzani na Ogólnopolskich Festiwalach Ogniowych miejscami na podium.

Prezentujemy wysokiej klasy przedstawienia Tańca z ogniem, Fireshow łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej, tańca, akrobatyki, teatru oraz kabaretu. Sami tworzymy nasze choreografie przeplatając układy synchroniczne kilku artystów z solowymi wyjściami pokazującymi unikatowe umiejętności.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wyrobienie indywidualnego stylu nastawionego głównie na wywoływanie określonych emocji wśród widzów oraz pokazywanie nowych pomysłów i efektów ciężkiej pracy całego zespołu.

Noc Kupay 2019 www

 
 
JoomSpirit