TEGOROCZNE „ZAMKOWE SPOTKANIA Z POEZJĄ” JUŻ ZA NAMI…

Niezliczone uśmiechy, oklaski i podziękowania od przemiłej publiczności – to zapamiętamy z tegorocznego spotkania. Może jeszcze salę wypełnioną po brzegi i niesamowicie serdeczną atmosferę przesiąkniętą piękną muzyką i wysublimowanymi tekstami, a przy tym inteligentną satyrą. Niesamowita uczta dla duszy. Po zakończeniu koncertu jeszcze długo brzmiały w uszach słowa: „…przeszłość to historia - cieszcie się dniem dzisiejszym (i jego zmieniajcie), przyszłość zostawcie innym siłom…”.

Za urokliwy klimat spotkania i wysoki poziom artystyczny dziękujemy serdecznie wszystkim wykonawcom. Każdy wniósł własną, niepowtarzalną osobowość i twórczość: Krzysztof Daukszewicz, Basia Raduszkiewicz z Jarosławem Kordaczukiem, Grupa TAK w składzie: Tomasz Salej, Zbyszek Bąkowski, Czarek Boguszewski, Krzysztof Gałkowski, Wiesław Nideraus i gospodarz sceny: Wojciech Gęsicki z Michałem Chwałą i Arturem Chwałą. Dziękujemy raz jeszcze!

Wszyscy artyści zaprezentowali niezwykle piękne, czasem intrygujące interpretacje utworów literackich autorstwa m.in. Kamila K. Baczyńskiego, Romana Kołakowskiego, Janusza Kofty, Juliana Tuwima, Jana K. Siwka oraz teksty własne, z muzyką Zygmunta Koniecznego, Jarosława Kordaczuka (Dziękujemy bardzo za przyjazd!!!), Janusza Lipińskiego oraz własnych aranżacjach.

Pozostaje nam tylko czekać na następne spotkanie – już za rok kolejne ZAMKOWE SPOTKANIA Z POEZJĄ. Do zobaczenia!

Koordynator Julita Bojarska

JoomSpirit