14 maja 2016 r. - Teatr Letni

Teatr Humoreska z Gminy Wielka Nieszawka

Teatr przedstawi program kabaretowy pod tytułem „Łapiem sie za kulture”. Złożą się na niego dawne teksty, prezentujące w formie skeczów życie, kulturę, obyczajowość i gwarę lat powojennych w Warszawie. Skonfrontowane ze współczesnością obrazki z sali sądowej, służby zdrowia czy życia rodzinnego okazują się wciąż zabawne i niekiedy nawet absurdalne, ale również aktualne.  Akcentować to będzie prowadzący program konferansjer.

Teatr Amatorski z Gminy Wielka Nieszawka, który zmienił nazwę z "Bajarki" na "Humoreskę" (nazwa Bajarka okazała się zastrzeżona przez Cafe Bajarka z Torunia) wciąż bawi i zachwyca. W swoim dorobku (okres czterech lat), ma już pięć przedstawień dla dzieci, dwa Misteria Męki Pańskiej, dwa Wieczory Kolęd i Pastorałek oraz pięć spektakli dla dorosłych, z których trzy były wystawione na Zamku Krzyżackim w Toruniu – „Mordercza natura Artura”, „Szofer Archibald”, „Mroczny portret” Członkowie grupy, nazwani w lokalnej prasie "pasjonatami teatru z Wielkiej Nieszawki", nie ustają w poszukiwaniu ciekawego repertuaru i wytrwale pracują, podnosząc swój kunszt aktorski. Głównym celem jaki im przyświeca, jest dostarczanie widzom niezwykłych wrażeń i przeżyć artystycznych.

Ruiny zamku krzyżackiego - piwnice, 14 maja, godz. 17:00 i 19:00,  ilość miejsc ograniczona, bilety w cenie 8 zł do nabycia w kasie ruin zamku.
Informacje pod numerem 56 621 08 89.

kabaret zamek

JoomSpirit