Teatr Letni - 12 czerwca 2015r.

TEATR LETNI – „OSTATNIA BEZLUDNA WYSPA”

plakat teatr bw

W ramach Teatru Letniego Centrum Kultury Zamek Krzyżacki i  Teatr Amatorski Humoreska zapraszają na komedię w III aktach pt. „Ostatnia bezludna wyspa” wg scenariusza Michała Wrońskiego.


Tym razem Teatr Humoreska zabierze widzów na ostatnią bezludną wyspę. Spotykają się na niej mężczyźni, którzy poszukują samotności i izolacji od zatłoczonej cywilizacji. Każdy z nich zjawia się tutaj z innego powodu. Kiedy już prawie nawiązują ze sobą porozumienie i określają zasady współistnienia na wyspie ich spokój zostaje zburzony…

Teatr Amatorski Humoreska Gminy Wielka Nieszawka

Teatr Amatorski z Gminy Wielka Nieszawka, który zmienił nazwę z "Bajarki" na "Humoreskę" (nazwa Bajarka okazała się zastrzeżona przez Cafe Bajarka z Torunia) wciąż bawi i zachwyca.
W swoim dorobku (okres czterech lat), ma już pięć przedstawień dla dzieci, dwa Misteria Męki Pańskiej, dwa Wieczory Kolęd i Pastorałek oraz pięć spektakli dla dorosłych, z których trzy były wystawione na Zamku Krzyżackim w Toruniu – „Mordercza natura Artura”, „Szofer Archibald”, „Mroczny portret”
Członkowie grupy, nazwani w lokalnej prasie "pasjonatami teatru z Wielkiej Nieszawki", nie ustają w poszukiwaniu ciekawego repertuaru i wytrwale pracują, podnosząc swój kunszt aktorski. Głównym celem jaki im przyświeca, jest dostarczanie widzom niezwykłych wrażeń i przeżyć artystycznych.

 12.06.2015r., godz. 18:30, ruiny zamku krzyżackiego -piwnice, wstęp 8 zł,  ilość miejsc ograniczona

Organizator: Centrum Kultury Zamek Krzyżacki
Odpowiedzialna: Alicja Jakubowska
/wejście biletowane - 8 zł/

Accessibility

JoomSpirit